آموزش‌های پوشاک آنلاین مهسا, مطالب مفید درباره پوشاک آنلاین مهسا

راهنمای ثبت سفارش توسط ادمین‌های همکاران

همکاری لباس کودک

نکته مهم:

اولین نکته‌ای که شما ادمین عزیز باید به آن توجه ویژه داشته باشید این است که در موقع ثبت سفارش برای همکاری که ادمین وی می‌باشید حتما در حساب کاربری ادمینی خودتان باشید و نه در حساب کاربری شخصی خودتان.

حساب کاربری ادمین چیست: اکانتی است که توسط خود شما ایجاد نشده است بلکه  همکاری که شما ادمین وی شده‌اید آن را ایجاد و نام کاربری و رمز آن به شما داده است تا بتوانید برای وی ثبت بزنید.

در نظر داشته باشید که اگر سفارشی که برای همکار است را با حساب کاربری خودتان ثبت نمایید اعتبار شما خدشه‌دار می‌گردد.

از کجا بفهمم که در حال حاضر داخل کدام حساب کاربری هستم؟ برای اطمینان می‌توانید یکبار دکمه حساب کاربری را بزنید، در بالای صفحه، مشخصاتی مانند نام کاربری، نام، نام‌خانوادگی و ... قید گردیده است، نام کاربری نمایش داده شده باید نام کاربری ادمینی شما باشد که از همکاری که ادمین وی هستید گرفته‌اید. اگر دیدید که داخل حساب کاربری شخصی خودتان هستید یکبار خروج بزنید و دوباره با نام کاربری و رمز ادمینی خود وارد شوید (دقت کنید که ادمین‌ها فقط باید با نام کاربری و رمز وارد شوند و نمی‌توانند با شماره موبایل و کد تایید پیامکی وارد شوند.

روش ثبت سفارش برای همکار توسط همکار:

ثبت سفارش برای همکاری که ادمین وی هستید هیچ تفاوتی با ثبت سفارش عادی همکاری که بقیه همکاران انجام می‌دهند ندارد، همان مراحل مشابه را باید طی کنید، فقط در صفحه تسویه حساب یا همان صفحه‌ای که آدرس مشتری را درج می‌کنید به دو مورد زیر توجه نمایید:

1- نظر همکار را بگیرید و ببینید که پیامک‌های مربوط به این سفارش برای چه کسی باید ارسال گردد، شما یا خود همکار؟ هر تصمیمی گرفته شد همان شماره موبایل را وارد کنید.

2- در پایین صفحه گزینه‌ای داریم با عنوان: کارمزد ثبت توسط ادمین

روش اول: اگر دستمزد انجام ثبت سفارش را با پوشاک آنلاین مهسا تسویه خواهید کرد گزینه اول یعنی افزودن کارمزد ثبت توسط ادمین به سفارش را انتخاب کنید.

روش دوم: اگر دستمزد ثبت سفارش را با خود همکار تسویه می‌کنید، گزینه رایگان! را انتخاب نمایید.

نکته: در روش اول مبلغ 6.000 تومان به مبلغ قابل پرداخت نهایی سفارش بصورت خودکار اضافه می‌گردد که همکار باید همان را واریز کند (مبلغ قابل پرداخت نهایی سفارش+ کارمزد ادمین).

بله همین بود، اگر قبلا تجربه ثبت سفارش در پوشاک آنلاین مهسا را داشته‌اید اصلا نباید کار سختی باشد.

در پایان ذکر این نکته نیز لازم است که تمام سفارشاتی که به عنوان ادمین ثبت می‌کنید علاوه بر اینکه در حساب کاربری ادمینی شما قابل مشاهده هستند در حساب کاربری اصلی خود همکار نیز قابل مشاهده خواهند بود.

هر سوالی داشتید یا هر ابهام یا پرسشی برای شما پیش بیاد، پشتیبان سایت آقای فریبرزی در واتس‌اپ با شماره 09104201300 در خدمت شماست. در موارد ضروری می‌توانید تماس هم بگیرید که در صورت داشتن موقعیت مناسب، حتما پاسخگو خواهند بود.
5/5 (1 نظر)

نظر، دیدگاه یا پرسش خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(کد امنیتی) لطفا جای خالی را پر کنید. (اجباری)-- بارگیری کد امنیتی --