آموزش‌های پوشاک آنلاین مهسا, مطالب مفید درباره پوشاک آنلاین مهسا, همکاری پوشاک بچه گانه, همکاری لباس کودک

قطع ثبت سفارشات همکاران از طریق کانال همکاری تلگرام

قطع ثبت سفارشات همکاران از طریق کانال همکاری تلگرام

از روز شنبه تاریخ 1402/05/28 ثبت سفارشات همکاران فقط از طریق سایت انجام خواهد گرفت.

رفع یک سوء تفاهم

قطع ثبت سفارشات همکاران از طریق کانال همکاری تلگرام- حتما تاکنون تعدادی از همکاران را دیده‌اید که از کانال همکاری شروع کرده و بعدها سایت هم زده‌اند، اما اکثریت آنها:

آشفتگی زیادی از بابت بروز نبودن موجودی سایت داشته‌اند و حتی بسیاری از آنها بعدا دوباره به روش سنتی یا همان ثبت فقط از طریق ادمین کانال بازگشته‌اند.

حال ممکن است به ذهن برخی از همکاران که به تازگی همکاری با ما را شروع کرده و سابقه آشنایی زیادی با ما ندارند خطور کند که ما هم همین مشکل را داشته و به همین دلیل می‌خواهیم که فقط از یک طریق ثبت داشته باشیم در صورتی که اصلا اینگونه نیست.

قطع ثبت سفارشات همکاران از طریق کانال همکاری تلگرام دلایل دیگری دارد که البته در ادامه دلایل این تصمیم ما بصورت مفصل شرح داده خواهد شد.

در دو سالی که ما از دو طریق سایت و کانال همکاری در خدمت همکاران بوده‌ایم همیشه و در هر لحظه موجودی سایت بروز بوده است، پس دلیل این تصمیم به هیچ عنوان مساله موجودی نیست.

دلایل قطع ثبت سفارشات همکاران از طریق کانال همکاری تلگرام

1- واقعیت این است که ثبت سفارشات از دو طریق (یعنی سایت و کانال)، ساعات کاری و هزینه مازاد زیادی را به مجموعه ما تحمیل می‌نماید.

ما همیشه سعی داشته‌ایم که بهترین باشیم، ادمین تلگرام همیشه آنلاین و پشتیبان سایت همیشه پاسخگو همواره یکی از وجوه تمایز ما بوده است که البته فقط این دو مورد به معنی حداقل دو نفر نیروی تمام وقت می‌باشند.

پس اولین و مهمترین دلیل این تصمیم، صرفه جویی در هزینه‌هاست.
نفع این صرفه جویی در هزینه‌ها بصورت مستقیم شامل حال همکاران نیز خواهد شد چرا که با صرفه جویی در هزینه‌ها خواهیم توانست که:
مزیت رقابتی ایجاد کرده و کارهای عرضه شده را به قیمتی خاص و تقریبا غیر قابل رقابت عرضه نماییم که همکاران از آن منتفع شده و حاشیه سود اجناس برای آنها بهتر شده و توان رقابت قوی‌تری خواهند داشت.

2- دلیل دوم این تصمیم کاستن از حجم و فشار کاری روی مجموعه می‌باشد.

سفارشات همکاران ما به روش‌های زیر ثبت می‌گردند:
حدود 70 درصد از همکاران ما از طریق سایت سفارشات خود را ثبت می‌نمایند.
حدود 28 درصد هم از طریق ادمین کانال همکاری در تلگرام ثبت سفارش می‌نمایند.
2 درصد باقیمانده هم که همکاران بسیار قوی و پرفروش می‌باشند ثبتی‌های خود را داخل گروه‌های تلگرام خاص می‌گذارند.
این روش کار باعث می‌شد که سفارشات دریافتی ما در داخل منابع متعددی قرار داشته و تجمیع آنها و جداسازی سفارشاتی که باید در یک روز کاری ارسال گردند انرژی زیادی از مجموعه بگیرد.
با ثبت سفارشات همه همکاران، فقط از طریق سایت، این مشکل مهم مرتفع خواهد شد.
این مورد هم سود دو طرفه‌ای نصیب ما و همکاران خواهد کرد:
ما با آزاد شدن از حجم کاری زیاد ناشی از تجمیع سفارشات دریافتی، تمام انرژی مجموعه را در راستای نظم و دقت مجموعه قرار خواهیم داد از جمله اینکه کارهای ارسال قبل از ارسال با دقت بیشتری از نظر لک، درز، زیر چرخ دررفتگی، پارگی و … چک خواهند شد که با این امر، زمینه‌ساز اعتماد و اطمینان بیش از پیش همکاران خواهیم بود.

پس با این تصمیم سخت و اجرایی‌شدن آن از 1402/05/28 هم ما و هم همکاران بصورت مستقیم از مزایای آن برخوردار خواهیم شد.

به خوبی واقف هستیم که اجرایی کردن این تصمیم سخت و اساسی، ممکن است در کوتاه مدت ما را با ریزش برخی از همکاران و تعداد سفارشات دریافتی مواجه نماید اما:
برای بهتر شدن کیفیت سرویس‌دهی به همکاران و عرضه کارها با بهترین قیمت، تصمیم به اعلام و اجرا گرفتیم.
ما باور داریم که افزایش کیفیت سرویس‌دهی به همکاران از همه نظر و و داشتن دقت و نظم عالی در کنار عرضه کارها با مناسب‌ترین قیمت، موجب افزایش بیش از پیش وزن و اعتبار همکاری مهسا (پوشاک آنلاین مهسا) گردیده و به مرور زمان جبران این ریزش را خواهد نمود.
به خوبی آگاهیم که ثبت سفارش فقط از یک طریق، ممکن است در صورت هرگونه اختلال در سایت، منجر به بر هم خوردن کل نظم کسب و کار ما و همکاران گردد، اما همانگونه که تاکنون نیز قطعا متوجه شده‌اید یک تیم پشتیبانی قوی در پشت پرده پوشاک آنلاین مهسا مشغول فعالیت هستند و نگرانی از این جهت وجود ندارد.

در پایین، بصورت پرسش و پاسخ پاسخگوی بعضی سوالات هستیم که ممکن است سوال شما نیز باشند:

مطالعه این سوالات می‌تواند کمک نماید تا بتوانید با قطع ثبت سفارشات همکاران از طریق کانال همکاری تلگرام، بهتر با مساله کنار بیایید.

اگر نظر یا سوالی دارید می‌توانید در پایین، دیدگاهتان را مطرح نمایید، همچنین پشتیبانی سایت از طریق واتس‌اپ با شماره 09104201300 در خدمت شما می‌باشد.

در این مطلب سعی نمودیم که بصورت خلاصه ولی جامع دلایل یک تصمیم مهم و حیاتی یعنی قطع ثبت سفارشات همکاران از طریق کانال همکاری تلگرام را توضیح دهیم.

ما همواره در حال گرفتن بازخورد از همکاران و مشتریان بوده و همیشه آماده تغییر هستیم پس نظرات و دیدگاههای ارزشمند خود را از ما دریغ نکنید.

معرفی همکاری لباس کودک مهسا

سیستم همکاری در فروش مهسا

24 ساعت مهلت مرجوع حتی بدون دلیل

کانال تلگرام آموزشی پوشاک آنلاین مهسا

5/5 (1 نظر)

نظر، دیدگاه یا پرسش خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

(کد امنیتی) لطفا جای خالی را پر کنید. (اجباری)-- بارگیری کد امنیتی --