آموزش تبدیل به کاربر همکار

همکاری پوشاک بچه گانه

همکاری پوشاک بچه گانه

همکاری پوشاک بچه گانه: تبدیل شدن شما به یکی از همکاران ما به سادگی امکان پذیر می‌باشد، کافی است که فروشگاهی آنلاین در یک وب‌سایت یا یکی از شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتس‌آ‌پ یا … داشته و در آن محل به کار فروش آنلاین پوشاک بچه‌گانه اشتغال داشته باشید.

در واقع مهمترین لازمه تبدیل حساب کاربری شما در سایت پوشاک آنلاین مهسا از مشتری عادی به کاربر همکار، احراز همکار بودن شماست.

کافی است از طریق پیام‌رسان واتس‌آپ با ما در ارتباط باشید (09104201300)، همکاران ما اطلاعاتی را از شما درخواست می‌نمایند و شما نام و نشانی فروشگاه/ فروشگاه‌های آنلاین خود را به ما اعلام نمایید، در صورت نیاز، همکاران ما از طریق راه‌های ارتباطی موجود در فروشگاه آنلاین شما، با شما ارتباط برقرار خواهند نمود تا مالک بودن شما بر آن فروشگاه مجازی را احراز نمایند.

به محض تایید همکار بودن شما، حساب کاربری شما در سایت از کاربر عادی به کاربر همکار تغییر می‌یابید که پس از آن با ورود به سایت، خواهید توانست علاوه بر قیمت‌های تک فروشی، قیمت‌های همکاری و عمده‌فروشی و سایر موارد مربوط به همکاران را نیز مشاهده بفرمایید (لازم به توضیح است که هر یک از قیمت‌‌های تک‌فروشی، همکاری و عمده‌فروشی با یکدیگر متفاوت می‌باشد).

اگر کاربر همکار باشید، تمام فاکتورهای شما با قیمت همکاری یا عمده ثبت خواهند شد و بسته‌های همکاری نیز به نام خودتان و بدون هیچگونه نام و نشان و علامت متفرقه‌ای ارسال خواهند گردید.

سوالات متداول:

معرفی و آشنایی بیشتر با سیستم همکاری در فروش پوشاک آنلاین مهسا (پوشاک آنلاین مهسا)

5/5 (1 نظر)
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.